Me

Avoin yhtiö Urheiluaki on 100% forssalainen viisi ihmistä työllistävä perheyritys
Löydät meidät Kutomon Kauppakeskuksesta (Citymarketin talo), jossa tunnistat meidät nimellä Intersport Forssa
Olemme tutkitusti koko Suomen luotetuin urheilukauppa ja Intersport -ketjun asiakastyytyväisyystilaston ylivoimainen ykkönen



Aki Siika-aho
0400 890 372
aki@urheiluaki.fi



Emmi Siika-aho
040 846 7291
emmi@urheiluaki.fi



Clarissa Pajukoski
041 313 1605
clarissa@urheiluaki.fi



Mikko Lilja
041 313 0605
mikko@urheiluaki.fi



Soila Tammiranta-Sillsten
041 313 4677
soila@urheiluaki.fi


Elmeri Ahola
041 313 6684
elmeri@urheiluaki.fi


Sakari Leistiö
041 314 7623
sakari@urheiluaki.fi


Siirry sivun alkuun